Departamente

Departamente

ADMINISTRATIV:

Florin Secula – Administrator si Director Logistica
(e-mail: florin.s@electroconat.ro)
Dan Szekely – Administrator si Director Executiv
(e-mail: s.dan@electroconat.ro)

FINANCIAR

Dana Torok – Responsabil department Financiar.
(e-mail : dana.t@electroconat.ro)
Florin Voicu – Responsabil department Financiar.
(e-mail: florin.v@electroconat.ro)

ACHIZITII

Alin Azoitei – Responsabil department Achiziti
(e-mail: a.alin@electroconat.ro)
Ionut Alexandru – Responsabil department Achizitii
(ionut.a@electroconat.ro)

VANZARI

Flavius Lucaciu – Responsabil department Vanzari Deva
(flavius.l@electroconat.ro)

Mihai Muresan – Responsabil department Vanzari Deva
(mihai.m@electroconat.ro)

Flavius Ichim – Responsabil department Vanzari Deva
(flavius.i@electroconat.ro)

Dorin Topor – Responsabil department Vanzari Deva
(dorin.t@electroconat.ro)

Mihai Neagu – Responsabil department Vanzari Timisoara
(Mihai.n@electroconat.ro)

Adrian Josan – Responsabil department Vanzari Timisoara
(Adrian.j@electroconat.ro)

Matei Secula – Responsabil departament Vanzari Oradea
(matei.s@electroconat.ro)

Catalin Icobescu – Responsabil departament Vanzari Oradea
(catalin.i@electroconat.ro)